English language
Pure studio

Jaká je má pokročilost

Kurzy tance na sebe navazují v těchto pokročilostech. Pokud si nejste jistí, do kterého kurzu se zařadit, konzultujte toto přímo s námi a my Vám poradíme, do které pokročilosti se zařadit. 

Začátečnice - kurz pro úplné začátečnice

Začátečnice II - Kurz navazuje na začátečnice. Je vhodný ale i pro začátečnice. Na začátku kurzu se opakuje technika a prvky.

Mírně Pokročilé - Po absolvování minimálně 6 měsíců kurzu.

Středně pokročilé - Po absolvování minimálně 1,5 roku kurzu.

Pokročilé - Pro pokročilé tanečnice. Po absolvování minimálně 5 let tance.

Velmi pokročilé - Pro velmi pokročilé tanečnice, které se chtějí intenzivněji rozvíjet, prohlubovat techniku a souvislosti v pohybu a tanci.

Kurz stejné pokročilosti můžete i absolvovat vícekrát.

 

Pohyb a tanec je vhodný pro všechny typy žen. Každá žena je individualita. Proto přistupujeme také ke všem klientkám individuálně a tyto pokročilosti nejsou u každé z nás stejné.

Nenechte se odradit. Máme již hodně živých důkazů, že trpělivá žena se roztančila a zkrásněla po několika lekcích tance. U někoho trvá déle, než se uvolní a přijde ten správný zlomový okamžik, kdy vám tanec začne jít přirozeně a bavit vás.

Pokud k nám přestupujete z jiné taneční školy či od jiné lektorky, poraďte se, prosím, vždy s námi předem. Doporučujeme si vybrat kurz o pokročilost nižší, lekci si vyzkoušet a poté můžete eventuelně ještě pokročilost změnit, než najdete svoji, která Vám bude vyhovovat.