English language
Pure studio

Fit s orientálním tancem

Lekce pro uvolnění, relax, zlepšení postury a se spoustou tance pro fyzickou i psychickou pohodu. Každá lekce bude postavená na jiném stylu a kombinaci.

Lenka Adámková

Orientální tanec vyučuji již 10 let a stále mě to nesmírně naplňuje. Možná proto, že se sama nepřestávám vzdělávat. Jsem studentkou prestižní Salimpour School of Belly Dance v Kalifornii, kam pravidelně jezdím za svojí mentorkou - Suhailou Salimpour. Na své cestě za finální pátou úrovní studia jsem zatím dosáhla stupně 3 pro formát Suhaila i Jamila. ? Kromě klasického orientálního tance se věnuji také American Tribal Style®, který již několik let vyučuji. Jsem uměleckou vedoucí profesionální taneční skupiny Hurriya, která se věnuje právě tomuto jedinečnému stylu, a také vedoucí Czech Salimpour Collective. Mám ráda systematičnost a k výuce přistupuji svědomitě. Kvalita a přátelský přístup jsou u mě na prvním místě. Přijďte se přesvědčit osobně.

Pokročilost kurzu

Rozvíjení taneční techniky, pohybu po prostoru, znalostí orientální hudby a rytmů. Čekají nás nové prvky, kombinace a variace.

Tanec pro zdraví a radost!

Styl

Každá lekce má délku 60-90 min! Délka lekce je nastavena tak, abychom stihli protažení celého těla, měli čas na techniku tance, taneční kombinace i závěrečné protažení a relaxaci.

Shrnutí

Pro koho Mírně pokročilí
Styl Orientální tanec
Čas čtvrtek 20:00 - 21:00
První lekce 12.9.2019
Počet lekcí 14
Lektor Lenka Adámková
Kde Oranžový sál SLUNCE - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 2450,- Kč
Zapsat se