English language
Pure studio

Salimpour formát - technika a choreografie

Technika a formát legendární tanečnice a lektorky Suhaily Salimpour, která vašemu tanci dodá na preciznosti a eleganci. Součástí kurzu bude i výuka choreografie.

Salimpour formát nabízí systematický a akademický přístup k orientálnímu tanci v praktické i teoretické rovině. Na lekcích můžete očekávat důkladnou rozcvičku, vysvětlení specifické techniky a její procvičení v chůzi a také postupné zasvěcení do jednotné terminologie. Naučíte se pečlivě izolovat prvky a vše vrstvit do pohybu.

A v čem je technika specifická? Především v přesné práci svalů. Salimpour formát vede k rozvoji individuality každé studentky a její nezávislosti na lektorce.

http://raqsfreak.blogspot.com/2015/07/salimpour-school-aneb-proc-tak-zeru.html

Lenka Adámková 

Orientální tanec vyučuji již 10 let a stále mě to nesmírně naplňuje. Možná proto, že se sama nepřestávám vzdělávat. Jsem studentkou prestižní Salimpour School of Belly Dance v Kalifornii, kam pravidelně jezdím za svojí mentorkou - Suhailou Salimpour. Na své cestě za finální pátou úrovní studia jsem zatím dosáhla stupně 3 pro formát Suhaila i Jamila. ? Kromě klasického orientálního tance se věnuji také American Tribal Style®, který již několik let vyučuji. Jsem uměleckou vedoucí profesionální taneční skupiny Hurriya, která se věnuje právě tomuto jedinečnému stylu, a také vedoucí Czech Salimpour Collective. Mám ráda systematičnost a k výuce přistupuji svědomitě. Kvalita a přátelský přístup jsou u mě na prvním místě. Přijďte se přesvědčit osobně.

Styl

Každá lekce má délku 60-90 min! Délka lekce je nastavena tak, abychom stihli protažení celého těla, měli čas na techniku tance, taneční kombinace i závěrečné protažení a relaxaci.

Shrnutí

Pro koho Mix
Styl Orientální tanec
Čas čtvrtek 18:25 - 19:55
První lekce 9.1.2020
Počet lekcí 12
Lektor Lenka Adámková
Kde Oranžový sál SLUNCE - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 2220,- Kč
Zapsat se