English language
Pure studio

American Tribal Style® pro začátečnice

Náplň kurzu
Obsahem kurzu je výuka čistého American Tribal Style® tak, jak jej tančí a učí skupina Fat Chance Bellydance®, která ATS® založila a kodifikovala. Naučíme se prvky z 1. úrovně i základní pravidla, která umožňují improvizaci ve skupině. Nedílnou součástí je i výuka hry na činelky, které budeme pořizovat společně. 

Co je ATS®?

Ve zkratce je American Tribal nově vzniklý taneční styl, který k nám přišel z Kalifornie. Snoubí v sobě orientální tanec s prvky Flamenca i tanců indických. Je založen na společné improvizaci ve skupině, což dodává tanci ohromnou sílu a energii a osobní prožitek se sdílením násobí. ATS® napomáhá spontánnosti, uvědomění si přítomného momentu a také posiluje sebevědomí. Je to tanec veselý a plný barev.

O ATS® si můžete přečíst více v tomto článku

Podívejte se také na ukázkové video naší skupiny. 

Kdo kurz učí?

Lenka je 1. certifikovanou lektorkou ATS® v České republice. Svoji skupinu Hurriya vede již 9. rokem. Má mnohaleté zkušenosti s výukou tohoto stylu, který je v České republice velmi oblíbený a rozšířený.

 

Pokročilost kurzu

Na začátku kurzu proběhne důkladné opakování všech prvků a poté jejich rozvíjení. Také nás čekají nás nové prvky a variace.

Tanec pro zdraví a radost!

Styl

Každá lekce má délku 60-90 min! Délka lekce je nastavena tak, abychom stihli protažení celého těla, měli čas na techniku tance, taneční kombinace i závěrečné protažení a relaxaci.

Shrnutí

Pro koho Začátečnice+Začátečnice 2
Styl Orientální tanec
Čas čtvrtek 17:00 - 18:15
První lekce 9.1.2020
Počet lekcí 12
Lektor Lenka Adámková
Kde Sál ZEMĚ - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 2160,- Kč
Zapsat se