English language
Pure studio

Orientální tanec pro začátečnice

Naučíme se tančit postupně od základů. Správný postoj, zdravý pohyb, poznávání  svého těla a ženskost nás bude provázet celým kurzem.

Budeme tančit na hravé i romantické skladby. Vše tak, abychom pohodlně stíhali a užili si každou chvilku. Relaxace tancem pro tělo i mysl.

UPOZORNĚNÍ: Velikonoční pondělí 13.4.2020 lekce NEBUDE. Kurz bude mít 12 lekcí a poslední lekce bude 22.6.2020.?

Pokročilost kurzu

 

Seznámení s orientálním břišním tancem v egyptském stylu pro úplné začátečnice. Doporučujeme všem ženám, které se chtějí cítit lépe ve svém těle, zlepšit si celkovou flexibilitu těla, páteře a kloubů - zbavit se chronických bolestí zad. Orientální břišní tanec tvaruje postavu, zpevňuje svalstvo zad, paží, zpevňuje břišní svaly, oblast pánevního dna a prokrvuje ji a tím pomáhá při menstruačních a klimakterických obtížích. Vhodný pohyb při léčbě neplodnosti. Není žádné ani věkové omezení.

Lekce je 75minut. Všechny lekce jsou koncipovány tak, aby se stihlo 15min protažení, základní prvky, kombinace i relaxace.
Poznáte své tělo jinak, protáhnete ho, posílíte a vytvarujete. Poznáte základní pohyby tohoto ženského tance, naučíte se několik kombinací a krátkou sestavu. Podstatnou součástí kurzu je zaměření na správné držení těla. Začnete objevovat krásu a tajemství orientální hudby a tance. Pro všechny ženy, které se chtějí cítit lépe ve svém těle!

Protažení, zformování a relaxace Vašeho těla příjemnou a elegantní formou...

 

Styl

Každá lekce má délku 60-90 min! Délka lekce je nastavena tak, abychom stihli protažení celého těla, měli čas na techniku tance, taneční kombinace i závěrečné protažení a relaxaci.

Shrnutí

Pro koho Začátečníci
Styl Orientální tanec
Čas pondělí 18:30 - 19:30
První lekce 30.3.2020
Počet lekcí 13
Lektor Ivča
Kde Oranžový sál SLUNCE - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 2100,- Kč
Zapsat se