English language
Pure studio

Bollywood - indický tanec

Tisíceletá, různorodá, spirituálně zaměřená tradice umění a filosofie se nepochybně odráží do vývoje indických tanců. Krása, ladnost, elegance a příběh se odráží do každého kroku a pohybu, které tanečnice ztvárňují za poslechu fascinující indické hudby. Po dobu této doby se vyčlenily klasické tradiční taneční styly podle jednotlivých oblastí jako je např. Bharatanatyam, Kathak či Odissi. Moderní indický styl je formován vlivy bollywoodského filmového průmyslu, spolu s klasickými prvky se využívají taneční kombinace z jazzu, baletu, hip hopu, … V choreografiích se odráží živelný temporament, který podporuje energická filmová hudba. Kouzlem tanečního stylu tkví v tom, že strhne každého, kdo miluje tanec, který probouzí nadšení a radost. Milovníci a milovnice módy nacházejí zalíbení v nádherně barevných kostýmech a rozmanitých indických špercích.  

UPOZORNĚNÍ: V Pondělí 28.9.2020 je státní svátek - lekce se NEKONÁ. Kurz bude mít 14 lekcí a poslední lekce bude v pondělí 14.12.2020.

Jana Bagarová 
Dlouholetá tanečnice i lektorka orientálního a indického tance propadla vášni jógy již před šesti lety. Nyní čerstvě obdržela certifikát instruktorky jógy pod vedením Federation of Yoga Academy v Praze a moc ráda by se o své zkušenosti, znalosti a dovednosti podělila na hodinách jógy věnované začátečníkům a mírně pokročilým zájemcům. 

Shrnutí

Pro koho Mix
Styl BOLLYWOOD
Čas pondělí 19:35 - 20:35
První lekce 7.9.2020
Počet lekcí 14
Lektor Jana Bagarová
Kde Sál ZEMĚ - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 2450,- Kč
Zapsat se