English language
Pure studio

Letní kurzy orientálního tance pro úplné ZAČÁTEČNICE!

Protažení, zformování a relaxace Vašeho těla příjemnou a elegantní formou...

Otevíráme nové kurzy orientálního tance pro začátečnice

 

Seznámení s orientálním břišním tancem v egyptském stylu pro úplné začátečnice. Doporučujeme všem ženám, které se chtějí cítit lépe ve svém těle, zlepšit si celkovou flexibilitu těla, páteře a kloubů - zbavit se chronických bolestí zad. Orientální břišní tanec tvaruje postavu, zpevňuje svalstvo zad, paží, zpevňuje břišní svaly, oblast pánevního dna a prokrvuje ji a tím pomáhá při menstruačních a klimakterických obtížích. Vhodný pohyb při léčbě neplodnosti. Není žádné ani věkové omezení.

Lekce je 75minut. Všechny lekce jsou koncipovány tak, aby se stihlo 15 min protažení, základní prvky, kombinace i relaxace.
Poznáte své tělo jinak, protáhnete ho, posílíte a vytvarujete. Poznáte základní pohyby tohoto ženského tance, naučíte se několik kombinací a krátkou sestavu. Podstatnou součástí kurzu je zaměření na správné držení těla. Začnete objevovat krásu a tajemství orientální hudby a tance. Pro všechny ženy, které se chtějí cítit lépe ve svém těle!

Protažení, zformování a relaxace Vašeho těla příjemnou a elegantní formou...


Podrobnosti, rozpis kurzů a online přihlášku naleznete zde http://www.studio-pure.cz/cs/tanecni-kurzy-praha-5 či na http://www.eglal.cz/cz/brisni-tance-kurzy-vyuka/ . Po přihlášení do kurzy Vám přijdou všechny podrobnosti o platbě a kurzu přímo na Váš email.

Těšíme se na Vás!