English language
Pure studio

Festival ORIENT CONNECTION 30.11.-2.12.2012

charitativní open stage, semináře, show, bazaar, přednášky, taneční soutěž

Festival ORIENT CONNECTION je již za rohem. Letos 30.11.-2.12. Připravili jsme pro Vás spoustu novinek a krásnou přehlídku orientálního tance a kultury. Podívejte se na program:

 

1.       OPEN STAGE - Festival zahajujeme 30.11. Charitativní open stage od 19.30. Výtěžek ze vstupného i tomboly putuje na Dětskou onkologii, hematologii MOTOL.

Také hledáme partnery, kteří věnují věcné dary do tomboly a stanou se partnery večera.

 

2.       SEMINÁŘE S HOSTY - Během celého víkendu probíhají semináře: Baed Anak se Sarah Shahine, Tabla koktejl a Pop Balady se Suraiyou, Raks Sharki a Technika a kombinace s Mayou Szekely, Shaabi s Nelly, Tarab s Sheylou, Swing Box s Rustiqou, Přednáška o Tarabu s Shyelou a přednáška o orientální hudbě a nástrojích s Marwanem.

 

3.       SOUTĚŽ - Letos zahajujeme nově soutěž v kategoriích Raks Sharki Solo, Královna Drum sola, Skupina folklór. Koná se 1.12. večer.

 

4.       ORIENT CONNECTION SHOW 2.12.  v Divadle Rokoko. Hosté: tanečnice Alba Hayal (Španělsko), Maya Szekely (Maďarsko), Nelly (Rakousko/Řecko), Sarah Shahine (Itálie), Rustiqua (Slovensko), Surayia (Polsko), Mansour (Egypt), Aiwa Tribe, Eglal, Karolína Idrisová, Khalida, Manuela, Sahar, Sachmara, Satine, Sheyla, Tina Ahmed, Taneční skupina Sahar, Skupina Orient Connection, Vendulka Uhýrková a další.

 

 

Všechny informace o vstupenkách, přihlášky na semináře, open stage, do soutěže najdete zde http://www.eglal.cz/cz/orient-connection-2012/program.php