English language
Pure studio

Výukové DVD+CD s Eglal, Sarah Shahine a Mírou Čiperou

Moderní orientální tanec a tajemství orientálních rytmů

Narodilo se nové taneční „miminko“ DVD a CD Moderní orientální tanec a Tajemství orientálních rytmů pro všechny pokročilosti.

Zde malá ukázka

DVD obsahuje rozcvičku s Eglal, pomalé a plynulé vysvětlení prvků, kombinace, 2 choreografie, relaxaci, vystoupení a bubenickou část s orientálními rytmy. Audio CD obsahuje 32 orientálních rytmů + drum solo a je součástí balení.  DVD je trojjazyčné: ČESKY, ANGLICKY a ITALSKY.
Profesionální tanečnice Eglal a Sarah Shahine Vás naučí dvě své choreografie. Povedou Vás krok za krokem od základních technik přes podrobné vysvětlení jednotlivých kombinací až po celou choreografii.

DVD je rozděleno na tři části:


Eglal Vás zde naučí DRUM SOLO, techniku shimmy a akcentů - Pestrá a energická choreografie drum sola s hudebním doprovodem bubeníka Míry Čipery. Čeká Vás šťavnatá technika shimmy, akcentů, izolací a jejich procvičení v kombinacích. Vše je podrobně a plynule vysvětleno a každá kombinace se několikrát opakuje.


Sarah Shahine učí tanec MODERNÍ ROMANCI - Krásná emotivní choreografie, která kombinuje pohyby boků, krokové variace na lyrickou skladbu, otočky a kapku egyptského cítění. Jednotlivé části Sarah vždy podrobně vysvětlí, poté předvede za doprovodu Míry do rytmu darbuky a nakonec zatancuje na hudbu.


Bubeník Míra Čipera vysvětluje základní i pokročilé orientální rytmy. Se skvělým Mírou se naučíte techniku bubnování, důležité orientální rytmy od 2dobých až po 10dobé. Dozvíte se spoustu o orientální hudbě. Doporučujeme jak tanečnicím tak také bubeníkům. Součástí je také audio CD se všemi rytmy a drumsolem.


Dále DVD obsahuje spousty bonusů (Interview se Sarah, Eglal i Mírou, behind the scenes, videoklipy z festivalů Bellydance Evolution v ČR a Itálii a z festivalu Orient Connection, životopisy všech tří aktérů, sestřih z představení Sarah Shahine, a další.)


Jak objednat? DVD a CD si můžete zakoupit osobně ve Studiu PURE Zborovská (Vodní 7, Praha 5) nebo objednat na dobírku. Stačí poslat Vaši adresu na eglal@eglal.cz
Cena je 600,- (DVD+CD dohromady) a dobírka po ČR a na Slovensko + 100,-