English language
Pure studio

Kurzy orientálních tanců pro úplné začátečnice od ledna 2013!

Doporučujeme všem ženám, které se chtějí cítit lépe ve svém těle.

Otevíráme nové kurzy orientálního tance pro začátečnice

Seznámení s orientálním břišním tancem v egyptském stylu pro úplné začátečnice. Doporučujeme všem ženám, které se chtějí cítit lépe ve svém těle, zlepšit si celkovou flexibilitu těla, páteře a kloubů - zbavit se chronických bolestí zad. Orientální břišní tanec tvaruje postavu, zpevňuje svalstvo zad, paží, zpevňuje břišní svaly, oblast pánevního dna a prokrvuje ji a tím pomáhá při menstruačních a klimakterických obtížích. Vhodný pohyb při léčbě neplodnosti. Není žádné ani věkové omezení.

Lekce je 75minut. Všechny lekce jsou koncipovány tak, aby se stihlo 15 min protažení, základní prvky, kombinace i relaxace.
Poznáte své tělo jinak, protáhnete ho, posílíte a vytvarujete. Poznáte základní pohyby tohoto ženského tance, naučíte se několik kombinací a krátkou sestavu. Podstatnou součástí kurzu je zaměření na správné držení těla. Začnete objevovat krásu a tajemství orientální hudby a tance. Pro všechny ženy, které se chtějí cítit lépe ve svém těle!

Protažení, zformování a relaxace Vašeho těla příjemnou a elegantní formou...

Podrobnosti, rozpis kurzů a online přihlášku naleznete zde http://www.studio-pure.cz/cs/tanecni-kurzy-praha-5 či na http://www.eglal.cz/cz/brisni-tance-kurzy-vyuka/ . Po přihlášení do kurzy Vám přijdou všechny podrobnosti o platbě a kurzu přímo na Váš email.

Těšíme se na Vás!