English language
Pure studio

Týden otevřených dveří: Lekce ZDARMA celý týden 16.-22.9.

Vyzkoušejte více stylů tance a jógy, různé lektory, abyste přišli na to, co Vám osobně vyhovuje.

Rozhýbejte se na Týdnu otevřených dveří a zjistěte, co Vám nejlépe sedne. Vyzkoušejte různé styly orientálního tance a jógy s různými lektory.

Je důležité se přihlásit zavčas on-line. ZDE najdete registrační formulář na celý týden.

Těšíme se na Vás

Nabídka kurzů je opravdu pestrá: mnoho stylů jógy, PortDeBras, klasický orientální tanec pro všechny pokročilosti, orientální flamenko, tanečky a průprava pro děti, lekce s bubeníkem "Ve víru rytmů", fit orient (žádná choreografie), latin orient a salsa pro ženy, relax orient (pohodová lekce na vypnutí a vyčištění hlavy), balet orient a raks sharki I, Tanec s předměty (závoj, hedvábný vějíř, hůlka), folkorní tance egypta a raks sharki a další...

Vyberte si pokročilost a styl kurzu dle Vašeho výběru a nezapomeňte uplatnit systém klientských slev. Všechny podrobnosti o slevách a nahrazování lekcí naleznete ZDE.

Rozvrh a přihlášky na orientální tance, PortDeBras: http://www.studio-pure.cz/cs/tanecni-kurzy-praha-5 nebo na http://www.eglal.cz/cz/brisni-tance-kurzy-vyuka/ Přihlašovací údaje pro oba weby jsou stejné.

Rozvrh a přihlášky na lekce jógy: http://studio-pure.cz/cs/rozvrh-kurzu-jogy  

Doporučujeme Vám registraci předem. Vaše místo na hodině je tím plně rezervováno, máte jistotu, že se bude kurz konat, můžete si lekce nahrazovat na jiných hodinách a využívat klientských slev.

 

Těšíme se na Vás!