English language
Pure studio

LÉTO! Otevřená letní permanentka!

LÉTO! Otevřená letní permanentka, letní lekce, pobyty, víkendy!

Pro toto léto Vám nabízíme pestrou nabídku lekcí, seminářů, tanečních víkendů a pobytů:

1. Letní OTEVŘENÁ PERMANENTKA! U letních lekcí je každá hodina jedinečná, lekce na sebe nenavazují jako v klasických kurzech a každá lekce je zaměřená na něco jiného. Když odjedete na dovolenou a budete chybět, nebudete potom tápat. Permanentka má 11 lekcí, je “klouzavá” -  můžete ji použít na všechny lekce v rozvrhu.

Je možné si předplatit také 6 lekcí nebo přijít na jednotlivé lekce.

Jak na to? Zaregistrujte se do kurzu z nabídky, do kterého si myslíte, že budete chodit asi nejvíce pravidelně a poté obdržíte informace na Váš email.

Pro všechny, kteří se chtějí i v létě hýbat, tančit a neztratit to, co se přes rok naučili.


Pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet více stylů a vybrat si ten správný pro sebe.


Pro ty, kteří se chtějí vytančit a vyblbnout.


Pro všechny, kdo se chtějí cítit skvěle ve svém těle, chtějí formovat postavu jinak než cvičením ve fitku, relaxovat příjemnou formou, zapomenout na každodenní starosti a vypnout hlavu.


Přihlášky na lekce orientálního tance: http://www.eglal.cz/cs/tanecni-kurzy-praha-5

Přihlášky na lekce jógy: http://studio-pure.cz/cs/rozvrh-kurzu-jogy

2. Letní semináře, víkendy, pobyty s tancem a v pohybu

- 15. - 17.8. BELLYDANCE ELEVATION intenzivní taneční víkend s úžasnou SHALYMAR, Eglal a Hafla párty!  Pro mimopražské možnost přespat ve studiu! - Napište mi na eglal@eglal.cz pro více informací) 12,5 hodin tance! Více informací a přihlášky http://www.eglal.cz/cz/orientalni-tanec-seminare/

- 5. - 11.7. Letní tanečně-relaxační dovolená s Eglal na mlýnu Kostřata v Jižních Čechách. Více informací a přihlášky http://www.eglal.cz/cz/pobyty-s-tancem/