English language
Pure studio

Nové kurzy JÓGY! Zima 2017

Zápis probíhá!

Nový rok přináší vždy mnoho změn, změnte ho v jógovém stylu. Darujte si zdokonalování se v klidu a vyrovnanosti. Darujte si pravidelný pohyb pro Vaše tělo.

Můžete vybírat z různých stylů jógy:

  • Yin jóga Vám přinese velké zklidnění. Pomalé cvičení těla tak, aby právě v uvolnění dosáhly i naše svaly klidného stavu. 
  • Flow Hatha jóga je ideální styl pro začátečníky i pokročilé. Pomalé střídání pozic, při kterém začátečníci zvládnou pozice provádět správně a pokročilí si vychutnají jejich hloubku.
  • Power jóga, při které se zapotíme a vyčístíme mysl pořádnou dávkou pohybu. 

Přihlásit na kurzy se můžete zde: http://studio-pure.cz/cs/rozvrh-kurzu-jogy

Novinky v našem rozvrhu:

Jóga pro úplné začátečníky každý čtvrtek od 19:50 se Simonou

Kurz je určený jak pro úplné začátečníky, treří chtělí k józe přistupovat pomalu, tak aby ji prováděli správně, ale i pro pokročilejší, kteří si chtěli zopakovat základy a ujistit se, že pozice opravdu provádějí správně. 

Cvičení pro zdravé pánevní dno každou středu od 16:00 s Lenkou

Správným cvičeím svalů pánevního dne můžeme ovlivňovat pohybovou, urologickou a gynekologickou soustavu i naší psychiku. Pokud máte obtíže např.  s bolestivou menstruací, bolestmi kostrče, se stresovou inkontinencí či s početím dítěte nebo se chcete pouze více věnovat svému tělu a těmto obtížím předcházet, je toto cvičení právě pro Vás!

Meditační Hatha jóga každé úterý od 20:00 se Silvií

Tato hodina vychází ze stylu Hridaya jóga, která se zaměřuje na meditativní aspekt jógy. Každá ásana by měla být sama o sobě meditací. V některých ásanách budeme setrvávat delší dobu, a Vy budete mít možnost naplno pocítit efekt každé z nich. Některé ásany budeme provádět se zavřenýma očima s koncentrací na určitou čakru. Hodinu začneme rozehřívacími cvičeními a následně se ponoříme do samotných ásan.

Ranní jóga pro kvalitní den kadý čtvrtek od 8:30 se Silvií

Na lekci připravíme tělo i mysl na celý den. Některé ásany budou dynamičtější a posilovací a některé budou pomalé, zklidňující a protahovací, vše sestavené tak, aby naše tělo i mysl byly v harmonii. Začneme vždy rozehřívacím cvičením na rozpohybování kloubů a vazů spojeným s dechem, čímž zajistíme přísun nové prány do našeho systému před samotným prováděním ásan.

Páteční a nedělní jóga od 17:00

Kurz jógy, kde se střídají styly jógy i lektoři. Krásný průřez různými styly jógy a přístupů k józe.  Nebojte se hledat to pravé pro Vás, změny nám umožňují objevit nové a krásné příležitosti.