English language
Pure studio

Jarní kurzy - Orientální tance

Nové kurzy Orientálního tance pro začátečníky i pokročilé.

Jarní kurzy orientálního tance 

Na jaro jsme pro Vás připravili spoustu nových kurzů pro začátečníky i pokročilé. Pokračovací kurzy pro tanečnice, které již tančí, ale i naprosté novinky v našem rozvrhu. 

Jaro už přichází a Vy můžete s námi tančit v prvních slunečních paprscích a ukázat svou krásu při tanci stejně jako nám příroda již brzy začne ukazovat svou krásu novými květy.

Orientální tanec je vhodný pro všechny bez ohledu na věk i na tělesnou zdatnost či omezení. Orientální tanec nás néjen spojuje s námi samými, s naším vědomím a tělem, ale také vytváří nové přátelství. Přijťe tančit s kamarádkou nebo s maminkou či dcerou, jako mnoho našich klientek.

Přihlašování a rozvrh: http://studio-pure.cz/cs/tanecni-kurzy-praha-1

 

Novinky v našem rozvrhu

Poznáváme arabské folklorní tance

Na jaře se naučíme další z typických kombinaci Mahmouda Redy, zakladatele jevištního orientálního tance vycházejícího z arabských folklorních tanců a také se budeme věnovat tanci Muwashahat

Gypsy orient

Hravá kombinace orientálního a ruského cikánského tance. Budeme spolu prohlubovat techniku orientálního tance a přidáme prvky z  cikánského stylu, jako jsou poskoky a práce se širokou sukní. Zatančíme si spolu na energickou gypsy skladbu, která zvedne náladu každému.

Orientální flamenko

Část lekce budeme věnovat zdokonalování techniky prvků orientálního tance a část lekce se budeme učit postoje, paže, kroky a otočky typické pro flamenco. V druhé polovině lekce se naučíme oba tyto styly spojit v krátké choreografii. Každá máme v sobě vášeň, kterou spolu každé pondělí pustíme ven.