English language
Pure studio

Více kurzů Více Výhod

Slevy pro taneční a jógové nadšence!

Vážíme si všech, kteří k nám do studia chodí častěji než jednou týdně a propadli steně jako my lásce k tanci a józe, proto jsme pro všechny nadšené kurzistky připravili vyjímečnou slevu na dva a více kurzů.

Při zakoupení dvou a více kurzů získáte slevu 15% na kurz. 

Není nutné mít naši členskou kartu nebo absolvovat nějaký předešlý kurz.

Stačí se přihlásit do dvou a více kurzů, které jste si vybrali, zaplatit zálohy ke kurzům a při doplácení si říct na recepci, že jste přihlašeni do dvou a více kurzů a cena kurzů Vám bude snížena o 15 %.

Podmínkou je včasné zaplacení zálohy, alespoň den před začátkem kurzu. Platí pro nákup dvou plných permanentek. Doporučujeme přinést potvrzení o úhradě a seznam kurzů, na které jste se přihlásili. 

Typy jak slevu využít! 

Tančím a Tančím!

Baví Vás tanec a jedna hodina týdně je málo? Dopřejte si více! Není nadto se protančit k úsměvu víckrát než jednou týdně.  Vyberte si například pondělní kurz s Iris Orientální tanec nás baví a páteční kurz se Sassenach Orientální tanec na pohodu. Oba kurzy jsou vhodné pro mixovanou pokročilost a Vy tak můžete začít pracovní týden tance a tancem ho ukončit! 

Chci se v tanci zlepšovat! 

Chcete zlepšit svou techniku a lépe poznat hudbu, na kterou tančíte? Pro zlepšení techniky si vyberte čtvrteční kurz s Eglal Drilly, kombinace a technika a na rozpoznání hudby a stylů tance je ideální kurz v úterý Staň se hudbou také s Eglal. Častějším a intenzivnějším tréninkem dosáhnete rychleji lepších výsledů a Váš tanec bude nejen technicky přesný ale i krásný a jistý.

Jóga je mou součástí!

Zamilovali jste se do jógy stejně jako my? Dopřejte si jógu víc než jednou týdně. Pro relaxaci při józe doporučujeme kurzy jako Relax jógu nebo Yin jógu, pro zpevnění těla a aktivní jógu doporučujeme Jógu pro zdravá záda, Flow hatha jógu a Power jógu a pro pokročilé jógíny jsme vypsali středeční Flow Hatha jógu a dynamickou Vinyasa jógu. Pro ty co chtějí, aby jim jóga přinesla co nejvíce pozitivních účinků pro nový den tu je Ranní jóga pro kvalitní den!

Páteční večer je jen pro mě a jógu

Pro páteční podvečer jsme vypsali dvě lekce jógy za sebou, které na sebe navazují! Dynamickou Vinyasa jógu, kde se zapotíte a pořádně posílíte své tělo a na ní navazující relaxační jógu, která Vám umožní správně uvolnit tělo a zrelaxovat mysl. Vyčistí Vám hlavu od pracovních myšlenek a Vy vstoupíte do víkendu plni energie a s radostí, že příjemně strávíte chvíle s přáteli a rodinou.