English language
Pure studio

Víkend plný wellness a tance

Hotel Palcát Tábor

Víkendový pobyt pořádaný ceskovní kanceláří CK Capro ve Welnes hotelu Palcát v Táboře.

25.8. - 28.8. 2017

Taneční a jógový program pro celý víkend.

Přihlašování a organizace víkendu probíhá přes cestovní kancelář.

Přihlášení na pobyt: http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ceska-republika/tabor/hotel-palcat-wellness-a-congress-tabor/orientalni-tanec-s-evou-petrovskou-program-t.html

Prohledněte si Hotel Palcát: http://www.hotelpalcat.cz/en/wellness/

 

Program Orientální tanec s Eglal


Pátek 17:30 - 18:45 Protažení s prvky jógy a pilates pro zlepšení flexibility a posílení středu těla . Vše co jste chtěly vědět o orientálním tanci a bály jste se zeptat. Zaměříme se na procvičení prvků a techniky v hravých kombinacích.


Sobota 10:00 - 11:15 Protažení s prvky jógy a pilates pro zlepšení flexibility a posílení středu těla. Shimmy drily, Izolace a jejich propojení v krásné choreografii drum sola.


Sobota 17:30 - 18:45 Protažení s prvky jógy a pilates pro zlepšení flexibility a posílení středu těla. Tanec se závojem, ladné kombinace a romantická choreografie.


Neděle 10:00 - 11:15 Protažení s prvky jógy a pilates pro zlepšení flexibility a posílení středu těla. Ladné kombinace ve stylu Balet orient.

 

Program Jóga s Olgou Jandovou 


Pátek + sobota večer 19:00 - 20:00 jin jóga: po náročném dni se utišíme. Zaposloucháme se do hlasu našeho těla i mysli. Pokusíme se najít místa, která nám brání v hlubším ponoření do pozic. Zbavujeme se posledních stop stresů, na které jsme možná už zapomněli, ale v těle je máme stále uložené. Díky tomu se staneme flexibilnější a svěžejší.


Sobota a neděle ráno 8:45 - 9:45 vinyasa: hravá dynamická jóga jangového charakteru. Vítáme den plny elánu a sluneční energie. Ukážeme si, jak na to, abychom se jógou "léčili" a neničili. Budeme relaxovat, posilovat i protahovat

 

Přihlášení na pobyt: 

http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ceska-republika/tabor/hotel-palcat-wellness-a-congress-tabor/orientalni-tanec-s-evou-petrovskou-program-t.html