English language
Pure studio

Minisemináře s Lenkou Afsanou

Salimpour technika pro orientální tanec

Seznámení s technikou a stylem výuky legendární tanečnice Suhaily Salimpour, jež je v mnoha ohledech průkopnicí moderní podoby orientálního tance.

V každé lekci se zaměříme na jeden prvek, který procvičíme různě propojený s tanečními kroky, naučíme se potřebnou (ale nijak obsáhlou) terminologii a zakončíme krátkou kombinací. Salimpour technika rozvíjí váš taneční projev, nezávislost a kreativitu.

Taneční kurz povede Lenka Afsana.

Úroveň: otevřená (tento styl výuky pro vás pravděpodobně bude nový, takže i pokročilé tanečnice si přijdou na své a obohatí si své pohybové dovednosti)

Lekce budou probíhat 1 x za 14 dní v termínech. 19.1.,  2.2., 16.2., 2.3., 16.3. 2018

Cena jedné lekce je 250,- Kč a nevztahují se na tento kurz a lekce slevy a nahrazovaní z ostatních kurzů.  

Lenka studuje orientální tanec již 10 let a poslední 4 roky se velice intenzivně vzdělává u své mentorky Suhaily Salimpour. Za tuto krátkou dobu dosáhla v Salimpour škole vysokého oceněnní Suhaila Salimpour dancer level 3 a nyní se připravuje pro postup na další úroveň. Své zkušenosti se Salimpour stylem výuky nadšeně šíří dále, protože je to systém, kde má každá studentka šanci na úspěch a pokrok. 
Lenka je svědomitou, energickou a pozitivní lektorkou a na jejích lekcích si nejen dobře zatančíte, ale především načerpáte motivaci a chuť stále se zlepšovat. 

http://raqsfreak.blogspot.cz/2015/07/salimpour-school-aneb-proc-tak-zeru.html

Přihlášení: https://studio-pure.cz/cs/nase-kurzy/1312-orientalni-tanec