English language
Pure studio

M: Jemná večerní jóga

Relaxační jóga je klidná, pomalá jóga, která blahodárně uvolňuje svaly a napětí v těle. Relaxační jóga vychází z hatha jógy a svých relaxačních účinků dosahuje krom jiného i díky správnému dýchání, na které je při lekcích kladen důraz. Součástí lekce jsou mimo všeobecně známé ásany i psychofyzická cvičení. Každý z nás je psychosomatickým systémem. Pojem psychosomatický znamená, že naše tělo, mysl a emoce jsou úzce propojené. Změníme-li svůj dosavadní náhled a uvědomíme-li si své emoce, automaticky proměníme svůj fyzický stav. Pokud v sobě nesete jakoukoliv emoční kolizi, zůstáváte slabí, bez ohledu na to, jak máte vypracované svaly a málokdy se tak dotknete síly, které sídlí uvnitř vás.

Tento kurz je určen pro klienty, kteří si zakoupí PERMANENTKU a pro klienty s kartou MULTISPORT. Pokud chcete chodit na tento kurz, přihlaste se přes rezervační systém. O přijetí do kurzu je každý účastník předem vyrozuměn.  

Jana Bagarová 
Dlouholetá tanečnice i lektorka orientálního a indického tance propadla vášni jógy již před šesti lety. Nyní čerstvě obdržela certifikát instruktorky jógy pod vedením Federation of Yoga Academy v Praze a moc ráda by se o své zkušenosti, znalosti a dovednosti podělila na hodinách jógy věnované začátečníkům a mírně pokročilým zájemcům. 

Styl

Cvičení je zaměřeno na protažení zkrácených a posílení oslabených svalů, nácvik správného dýchání, sedu a stoje.  Cvičíme při relaxační hudbě.

Cvičení je vhodné:

- jako kompenzace sedavého či jednostranného zaměstnání již při počínajících bolestech zad a kloubů

- pro žáky a studenty s vadným držením těla (od 12i let)

- pro maminky na mateřské (až po šestinedělí)

- pro sportovce, tanečníky vykonávající jednostranný pohyb, při kterém vznikají svalové disbalance.

- pro vášnivé švadlenky, čtenáře, zahrádkaře, zkrátka všechny, kterým tuhnou záda.

Cvičení neni vhodné pro těhotné ženy, dekompenzované kardiaky a podobně. Pokud trpíte nějakou chronickou chorobou, poraďte se o vhodnosti s lékařem.

Shrnutí

Styl Zdravá záda a pevné bříško
Čas čtvrtek 19:35 - 20:35
První lekce 10.9.2020
Počet lekcí 14
Lektor Jana Bagarová
Kde Sál ZEMĚ - Studio PURE
Štěpánská 45, Praha 1
Cena kurzu 2450,- Kč
Zapsat se