Český jazyk
Pure studio

M: Jemná večerní jóga

Relaxační jóga je klidná, pomalá jóga, která blahodárně uvolňuje svaly a napětí v těle. Relaxační jóga vychází z hatha jógy a svých relaxačních účinků dosahuje krom jiného i díky správnému dýchání, na které je při lekcích kladen důraz. Součástí lekce jsou mimo všeobecně známé ásany i psychofyzická cvičení. Každý z nás je psychosomatickým systémem. Pojem psychosomatický znamená, že naše tělo, mysl a emoce jsou úzce propojené. Změníme-li svůj dosavadní náhled a uvědomíme-li si své emoce, automaticky proměníme svůj fyzický stav. Pokud v sobě nesete jakoukoliv emoční kolizi, zůstáváte slabí, bez ohledu na to, jak máte vypracované svaly a málokdy se tak dotknete síly, které sídlí uvnitř vás.

Tento kurz je určen pro klienty, kteří si zakoupí PERMANENTKU a pro klienty s kartou MULTISPORT. Pokud chcete chodit na tento kurz, přihlaste se přes rezervační systém. O přijetí do kurzu je každý účastník předem vyrozuměn.  

Jana Bagarová 
Dlouholetá tanečnice i lektorka orientálního a indického tance propadla vášni jógy již před šesti lety. Nyní čerstvě obdržela certifikát instruktorky jógy pod vedením Federation of Yoga Academy v Praze a moc ráda by se o své zkušenosti, znalosti a dovednosti podělila na hodinách jógy věnované začátečníkům a mírně pokročilým zájemcům. 

Summary

Style Yin Yoga
Time Thursday 19:30 - 20:30
First lesson 9 July 2020
Number of lessons 9
Teacher Jana Bagarová
Where The room EARTH - Studio Pure
Štěpánská 45, Prague 1
Price 1575,- CZK
Sign in