Český jazyk
Pure studio

M: Jemná večerní jóga

Relaxační jóga je klidná, pomalá jóga, která blahodárně uvolňuje svaly a napětí v těle. Relaxační jóga vychází z hatha jógy a svých relaxačních účinků dosahuje krom jiného i díky správnému dýchání, na které je při lekcích kladen důraz. Součástí lekce jsou mimo všeobecně známé ásany i psychofyzická cvičení. Každý z nás je psychosomatickým systémem. Pojem psychosomatický znamená, že naše tělo, mysl a emoce jsou úzce propojené. Změníme-li svůj dosavadní náhled a uvědomíme-li si své emoce, automaticky proměníme svůj fyzický stav. Pokud v sobě nesete jakoukoliv emoční kolizi, zůstáváte slabí, bez ohledu na to, jak máte vypracované svaly a málokdy se tak dotknete síly, které sídlí uvnitř vás.

Tento kurz je určen pro klienty, kteří si zakoupí PERMANENTKU a pro klienty s kartou MULTISPORT. Pokud chcete chodit na tento kurz, přihlaste se přes rezervační systém. O přijetí do kurzu je každý účastník předem vyrozuměn.  

Jana Bagarová 
Dlouholetá tanečnice i lektorka orientálního a indického tance propadla vášni jógy již před šesti lety. Nyní čerstvě obdržela certifikát instruktorky jógy pod vedením Federation of Yoga Academy v Praze a moc ráda by se o své zkušenosti, znalosti a dovednosti podělila na hodinách jógy věnované začátečníkům a mírně pokročilým zájemcům. 

Style

Alternatively, if you are looking at back pain prevention, then the ‘Healthy Back’ class is the perfect option.

Based on pilates and yoga positions programme, these will give you a gentle, balanced workout with the focus on strengthening the core abdominals that do so much to support your back, improve the quality of your movements and keep your spine flexible and strong.

 

 

 

Summary

Style Healthy back and flat abs
Time Thursday 19:35 - 20:35
First lesson 10 September 2020
Number of lessons 14
Teacher Jana Bagarová
Where The room EARTH - Studio Pure
Štěpánská 45, Prague 1
Price 2450,- CZK
Sign in